„Tam i z powrotem” – XVII Ogólnopolska Konferencja Studentów Historyków Wojskowości

„Tam i z powrotem” – XVII Ogólnopolska Konferencja Studentów Historyków Wojskowości

Doktoranci i studenci Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na XVII Ogólnopolską Konferencję Studentów Historyków Wojskowości. Po raz kolejny Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego będzie miał okazję gościć pasjonatów dziejów wojskowości. Jest to z całą pewnością ważne wydarzenie, które gromadzi wielu młodych naukowców z różnych dziedzin. Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII OKSHW zarówno historyków wojskowości, jak również historyków, archeologów, politologów i wielu innych przedstawicieli nauk humanistycznych, których badania związane są nie tylko z wojskowością, lecz także z wszelkimi aspektami działań wojennych.

W Gdańsku, miejscu gdzie narodziła się idea OKSHW, chcielibyśmy postawić na możliwie jak najwyższy poziom naukowy organizowanego przez nas wydarzenia. Nie narzucamy konkretnego zagadnienia, czy też myśli przewodniej wokół której konstruowane powinny być wystąpienia. Konkretne panele i sekcje tematyczne wyodrębnione zostaną na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

Z kilku przyczyn zmuszeni byliśmy zmienić termin konferencji ze zwyczajowego przełomu listopada–grudnia, na początek stycznia. Mamy nadzieję, że nie wpłynie to w żaden sposób na zainteresowanie OKSHW.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE I TERMINY

Miejsce obrad: Uniwersytet Gdański, Wydział Historyczny
Termin: 10 stycznia 2020 r.
Opłata konferencyjna – 100 zł (opłata obejmuje udział w konferencji, materiały konferencyjne oraz obiad w dniu wystąpienia)
Zgłoszenia – do 24 listopada 2019 r.
Lista przyjętych i wstępny program – 8 grudnia 2019 r.
Czas referatu – 20 min

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Prosimy o wysłanie wypełnionego formularza na adres mailowy konfucjusz@ug.edu.pl najpóźniej do 24 listopada 2019 roku.

Jednocześnie zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku, gdyż będziemy zamieszczać tam wszelkie ważne informacje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *