Nagranie wystąpień z WO z 21 maja 2018 r.

Wystąpienie mgr. Adriana Watkowskiego pt. „Kontradmirał Gereon Grzenia – Romanowski jako kierownik Studium Wojskowego Politechniki Gdańskiej w latach 1949 – 1956” w dniu 21 maja 2018 r. w ramach spotkania z cyklu Wykładów Otwartych NKDH UG.

Oraz następne wystąpienie mgra Adriana Watkowskiego(a zarazem forma kontynuacji poprzedniego wystąpienia),  pt. „Gereon Grzenia – Romanowski jako szef Studium Wojskowych Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie i Uniwersytetu Gdańskiego w latach 1969 – 1973” w dniu 21 maja 2018 r. w ramach spotkania z cyklu Wykładów Otwartych NKDH UG.

Wystąpienie mgr Mai Murawskiej pt. Towarzystwo Rozwoju Ziem Zachodnich i Północnych w Grudziądzu” w dniu 21 maja 2018 r. w ramach spotkania z cyklu Wykładów Otwartych NKDH UG.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.